Joomla module supported by best sites poker the poker information site.
  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg

1Przy PSP nr 6 w Boguszowie-Gorcach dobiegają końca prace nad realizacją projektu współfinansowanego z Funduszu Toyoty „ Dobre pomysły zmieniają nasz świat” – „Pole do minigolfa przy PSP nr 6 w Boguszowie-Gorcach”.

Dzięki współpracy z partnerami w projekcie - Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej w Boguszowie-Gorcach oraz życzliwości Centrum Obsługi Jednostek w Boguszowie-Gorcach udało się zrealizować pierwszy etap prac. Przygotowano teren pod pole do minigolfa- zamontowano obrzeża betonowe, zagęszczono teren pod stanowiska do gry. Pod koniec maja zostały zamontowane stanowiska do gry, a partner szkoły w projekcie, Pan Robert Świątek z Biura Turystycznego „Duo Travel” z Boguszowa – Gorc zorganizował transport gresu niezbędnego do prac wykończeniowych. Z pomocą przyszli również wolontariusze. Dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu rozłożono agrotkaninę i rozwieziono taczkami część z 14 – tonowej pryzmy gresu, który następnie został rozplantowany między stanowiskami do minigolfa. Ponadto zamontowano ławkę parkową, parkowy kosz na śmieci i rozgrabiono część skarpy przygotowując ją pod nasadzenia roślinne. W dalszej części realizacji projektu dwaj wolontariusze, rodzice naszych uczniów, dokończyli rozwożenie i rozgrabianie pozostałego gresu. Po zakończeniu tego etapu mogliśmy przystąpić do montażu ogrodzenia, które ufundował właściciel firmy „Świadczenie Usług Leśnych i Budowlanych”- Tartak Borówno. Pan Zbigniew Filip wraz z pracownikami tartaku podjęli się także montażu ogrodzenia, które zostało nastepnie pomalowane przez wolontariuszy. Przed nami ostatni etap prac, czyli montaż donic z roślinami ozdobnymi. Tego zadania podjęli się członkowie Stowarzyszenia ”Boguszowska Szóstka”, którzy ufundowali rośliny ozdobne. A jeszcze w tym tygodniu rozpoczynamy naukę gry w minigolfa i zapraszamy naszych uczniów do wspaniałej zabawy. Rozegramy „Mini mistrzostwa szkoły w minigolfa”, a najlepsi zawodnicy w szkole otrzymają nagrody ufundowane przez firmę „ Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o. o” partnera szkoły w projekcie. Wręczenie nagród w rozgrywkach nastąpi podczas uroczystego podsumowania projektu „Pole do minigolfa przy PSP nr 6 w Boguszowie-Gorcach”, które planowane jest na 21.06.2017 r.

 W imieniu całej społeczności szkolnej składamy wyrazy uznania za ciężką pracę i podziękowania dla wszystkich wolontariuszy: rodziców uczniów, pracowników TMMP, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi PSP nr 6.

 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach
ul. Olimpijska 1
58-371 Boguszów-Gorce
tel./fax. 74-844-03-05

Godziny urzędowania: od 7.30 do 15.30

 

 

Zapraszamy też na:

Dzikowiec zaprasza

Operator

Copyright 2012. Joomla 2.5 templates free. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach